Anna lasa & raksta

Mani sauc Anna. Man ir 9 gadi. Man ļoti patīk lasīt. Šeit rakstīšu par grāmatām, kuras esmu izlasījusi  un par kurām vēlos pastāstīt arī citiem. 

*     *     *
1. Roberts Lūiss Stīvensons "Bagātību sala"


''Bagātību sala '' autoram Robertam Lūisam Stīvensonam ir bagātīga iztēle. Šis stāsts ir par pirātiem un daudz ko citu. Bet tas nav šausmīgs un biedējošs. Tas ir interesants. Ļoti interesantas ir beigas, kuras pierāda ka labais vienmēr uzvar. Šis ir stāsts par zēnu kurš dodas bīstamā ceļojumā lai atrastu kapteiņa Bila dārgumus. Lasot to daļu, kur vīri atrod vietu, kur jābūt dārgumiem, bet dārgumu tur nav, man radās jautājums: Kā kapteinis un tie, kas palika ar kapteini, atrada dārgumus bez kartes? 
Veiksmi lasīšanā! 


2. Maks Bārnets "Divi negantnieki blēņojas atkal"


Stāsts ir aizraujošs un nedarbu pilns. Pirmajā grāmatā bija nedarbi, bet šajā vēl lielāki. Piemēram, apsmērē direktora mašīnu ar smirdīgu sieru un vēl daudzi lieli un mazi nedarbi. Kādas idejas tik Mailsam un Nailsam nāk prātā! Direktora Betranda bikses ar ūdenī šķīstošu diegu sašuj, lai tās saplīstu un nokristu. Varbūt nākamreiz ielaidīs skolā lāci? Vai atbrīvos visus dzīvniekus, kuri atrodas zoodārzā?
Man labāk patika pirmā ''Divi negantnieki'' grāmata, jo tur bija smieklīgāki atgadījumi.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...