Par mani

Sveiki! 

Mans vārds ir Zane. Šobrīd visvairāk esmu sieva un mamma. Sieva lieliskam vīrietim un mamma 5 bērniem - A (12 gadi), Pē (9 gadi), K (7 gadi), vismazākajam K (5 gadi) un E (2 gadi).Reiz gribēju būt revidente (izlēmu mācoties 7.klasē). Šķiet, pat diezgan mērķtiecīgi uz to gāju, līdz kļuvu par māmiņu. Un sapratu, ka skaitļi un dokumenti nav priekš manis. Kopš esmu mamma, visa pasaule mainījusies. Protams, pasaule palikusi tā pati, bet mans skatījums uz to - pavisam cits. 

Šobrīd ar ģimeni dzīvojam Rīgas nomalē, bet esmu augusi Siguldas mežos un gravās (ne jau burtiski, protams). Tā nu sapņoju par brīvdabas bērnudārzu Rīgas bērniem un ceru, ka reiz tāds tiešām būs. Kamēr nav - lasu, domāju un pētu visdažādākās lietas saistībā ar bērniem. Viņi izaug tik ātri! Dienas šķiet garas, bet gadi ir īsi, laika nav daudz un nepavisam ne viss ir mērāms naudā.

Tā kā bērni vēl mazi un 90% mana laika tiek veltīts tieši viņiem, esmu maaaazlieeet aizrāvusies ar dažādu alternatīvo pedagoģiju studēšanu. ;) Montessori, Valdorfs, Reggio Emilia pieredze, Šarlote Meisone un vēl citi mazāk zināmi ir mani ikdienas sabiedrotie. Lasu, pārdomāju, pārrunāju un savā skatījumā vērtīgāko cenšos pielietot praksē. 

Protams, man paveicies ar cilvēkiem apkārt. Pirmkārt, jau vīru, kurš atbalsta un ļauj mums šādi dzīvot un darboties. Un otrkārt - tikpat un vēl daudz vairāk aizrautīgām, aktīvām draudzenēm.


Ja ir ko teikt, raksti: zane[at]kruming[punkts]lvAr sveicieniem, 
Zane


3 komentāri:

 1. Tu izglābsi vasaru!
  Nē, patiesi, vasaras mēneši tomēr ir tik gari un lai cik radoša būtne es pati būtu, bērnu enerģija ir neizsīkstoša.
  Man patīk Tavi pieraksti un arī raksti Satori.

  P.S. revidente? nē taču! jau bērnībā iztēlojos Tevi kā kādreiz sievišķīgu un ēterisku būtni, jā, varbūt pat mammu 3 bērniem, kas noteikti darīs ko cēlu un īpašu.


  Za
  no Siguldas mežiem un gravām... :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Skaļi vārdi (par to vasaras glābšanu). :) Bet paldies!
   Mēģinu arī savai meitai ierādīt lecamauklas burvību, pagaidām bez panākumiem.

   Un Siguldas meži un gravas - tos nekas nevar aizstāt! Vesela atmiņu lavīna caur šo Tavu vienu ziņu. Paldies! :)

   Dzēst
 2. Jauks raksts. Paldies par CV. Ja to tā var nosaukt :))

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...