sestdiena, 2013. gada 27. aprīlis

Ielūgums uz Narcišu ballīti

Meitiņas 5 gadu jubilejas ballītei gatavoties sākām jau laikus. Kā pirmos taisījām ielūgumus. Tā kā ballītes tēma par un ap Narcisēm, arī ielūgums, protams, par to pašu. 


Ielūguma teksts paslēpies lapā, kas kātiņā tikai iesprausta, līdz ar to - viegli izņemama un izlasāma. Ideja noskatīta šeit

Vispirms sagriezu olu kastīti, lai izveidotu "trompetes" iecerētajām narcisēm.Tās pa visiem nokrāsojām dzeltenas un oranžas.A un Pē taisīja ziediem kātiņus (zaļu papīra lapu satin rullītī un nostiprina ar līmlenti).
Ziedus šoreiz taisīju pati, jo izrādījās mazliet par sarežģītu pat bez 5 minūtēm 5gadniekam. :) Lai izveidotu narcisi - vējdzirnaviņas, nogriež lapai malu, lai izveidotos kvadrāts. Pa diagonāli pārvelk līnijas (to var arī nedarīt, bet - lai vieglāk..); iegriež pa līniju no katra stūra mazliet vairāk kā līdz pusei (tātad līdz pusei no puses!) un ieloka (bet ne noloka, jo tad sanāks plakana narcise) katru otro stūri līdz vidum. Vidū ielocītos stūrus nostiprina (droši vien var visādi, mēs saskavojām ar skavotāju). 
Visās trijās detaļās (trompetē, ziedā un kātiņā) ar īlenu izdur caurumu un sastiprina kopā ar skaviņu, kam ir it kā 2 kājiņas, ko aizmugurē noloka katru uz savu pusi. Narcise gatava! :)
Kāda izvērtās Narcišu ballīte, lasi jau nākamnedēļ!


Paldies par jūsu komentāriem!1 komentārs:

  1. Man jau patīk Jūsu narcises! Super! Ar nepacietību gaidu ballītes aprakstu!:)

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...