otrdiena, 2012. gada 18. septembris

Nedēļas burts - Ķ

Ķirbju laikam iestājoties pastāstīšu, kā mācījāmies burtu Ķ. Tas bija pirms gada. Un tagad pati esmu pārsteigta, cik bagāta bijusi Ķ nedēļa (vai divas :) )...

"Burtiņu" aplikācija
Gandrīz, bet tomēr ne. Šķiet, ka A bija apnicis darīt vienu un to pašu, tāpēc tapa ķimeņu un ķirbju sēkliņu aplikācija.Uzzīmēju burtu, izkrāsojām to, apsmērējām ar PVA līmi un likām klāt sēkliņas. Gatavs. (Tie daži kukainīši stūrī parādījušies kaut kad vēlāk... :) )


Skaņu maisiņš

 Iekšā:
  • ķemme;
  • ķirzaka;
  • ķirsis;
  • ķiploks.


Pasaka par Ķeburkāji
Lasīju meitiņai pasaku par Ķeburkāji un pēc tam zīmējām, kāds viņš varētu izskatīties. (Pasaku var gan izlasīt, gan noklausīties www.pasakas.net.)Ķirši - roku veiklībai
Šeit trāpījies arī viens tematisks pirkstiņu vingrinājums.Ar pinceti jāņem ķirši no groziņa un jāieliek katrs savā "gultiņā" konfekšu kārbiņā. Vispār - diezgan sarežģīti. :) Visticamāk, ka šis nebija A mīļākais uzdevums.. Vismaz ne ar pinceti. 


Ķirbju matemātika
1. Šķiet, ka ciparu lapa šim uzdevumam pazudusi, bet spēlējām tieši tā, kā oriģinālā - paņem vienu kartīti, saskaita, cik ķirbīši virsū un atzīmē (izkrāso vai aizklāj) konkrēto ciparu uz lapas (vienkārši lapa, uz kuras sarakstīti skaitļi no 1 līdz 12). (Skatiet šo The Princess and the Tot ierakstu). 
Pirms gada gan skaitīšana un cipari bija vēl kaut kas ļoti jauns un ļoti nezināms, tā ka šis uzdevums - tikai skaitīšanas ievadam.2. Un vēl otrs ciparu uzdevums - jāmet kauliņš, jāizkrāso ķirbīts ar attiecīgo ciparu (tā kā skaitļi līdz 10, tad metām 2 kauliņus). Darba lapa no 2 Teaching Mommies Ķirbju pakas.
Ķirbju - un ne tikai - krāsošana
Kā allaž - dažas krāsojamās lapas.

Krāsojamā lapa atrodama šeit.

Ķenguru izsekot vairs nav iespējams...


Un vēl daži ķirbju uzdevumi

1. Jāatrod atšķirīgais (izprintēts melnbalts, bet atšķirību meklēšanai tas nemaz netraucēja):

Atrodams: 2 Teaching Mommies - Pumpkins.


2. Uzzīmē savu ķirbīti:

Atrodams: Making Learning Fun - Easy Easel Art
 

3. Palīdzi pelītei tikt pie sēkliņām:

Atrodams šeit: Kidssoup - Pumpkins.Paldies par jūsu komentāriem!
 


1 komentārs:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...