trešdiena, 2013. gada 11. septembris

Piespraudīšu ritmi

Uzdevums no sērijas - "jums mājās viss nepieciešamais jau ir".Kādu dien' esot ļoti ieinteresēta pati savā projektā, ar lielu vēlmi to pabeigt un pabeigt tieši TAGAD (nevis vakarā, kad bērni aizmiguši..) un darbojoties ar krāsainām saspraudēm kā no zila gaisa radās šī doma - PIESPRAUDĪŠU RITMI. Viens uzdevums, daudzi pozitīvi efekti! 

Nepieciešams:
 • korķa paliktnis (korķa tāfele vai kā mums - karstiem katliem un pannām paredzēts paliktnītis);
 • krāsainas spraudītes (vai jebkādas citas spraudītes, svarīgi vien, lai ir pietiekami liels gals aiz kā satvert).


Pozitīvie efekti:

1) bērni nodarbināti; 
2) bērniem ir interesanti - gan 2gadīgam, gan 5gadīgam;
3) iespēja radošai izpausmei;
4) pirmie soļi (2gadniekam) matemātikā - ritmu veidošana un jau saliktu ritmu atkārtošana;
5) sīkās motorikas treniņš;
6) viss nepieciešamais mājās jau IR! :)


Kopš tās pirmās reizes, šo uzdevumu bērni ir prasījuši jau vairākkārt. Nav nepieciešama nekāda iepriekšēja sagatavošanās, ir pieejams brīžos "kad mamma taisa pusdienas" un ir gan izklaidējošs, gan izglītojošs. Kas var būt labāks par šo! Kā zināms, smadzeņu pilnīgai attīstībai nepieciešama īpaša stimulācija kustību un sajūtu formā jau kopš agras bērnības. Jaunākajos pētījumos secināts, ka sensomotorā attīstība ir viens no noteicošajiem rādītājiem bērna turpmākajiem panākumiem. Tātad - uz priekšu!

Paldies par jūsu komentāriem!


4 komentāri:

 1. Paldies par ideju! Man tik mājās tik tiešām nav neviena korķa palikņa :) , būs jāpadomā kāds alternatīvs risinājums vai arī jāiegādājas kāds ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Korķa paliktņi vispār ir viena feina lieta! Bet - ja nav, tad nav. Varbūt ir vīna pudeļu korķi? Neesmu gan realizējusi, bet noskatījusi ideju, ka sasienot vai ar karsto līmi salīmējot vīna pudeļu korķus arī sanāk labu labais paliktnis! :)

   Dzēst
 2. Paldies par radošo un vienkāršo ideju! :) Man ļoti patīk!

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...