ceturtdiena, 2013. gada 17. oktobris

4 gadalaiki, 1 koks

Šoreiz jāsaka tā - projekts, par kuru vēl nav zināms, kā tas izvērsīsies... Man bija doma attēlot vienu koku četros gadalaikos, līdzīgi kā Red Ted Art blogā. Teicu bērniem - taisīsim vienu un to pašu koku, kāds tas izskatītos rudenī, ziemā, pavasarī un vasarā. Nepateicu, tieši kādu koku jātaisa. A izvēlējās egli... :D Nu vismaz Pē man par mierinājumu palika pie "tradicionālām" idejām. Dažādus zarus jau iepriekš pastaigu laikā bijām atraduši ("Es nemeklēju, es atrodu." ;)). Atlika vien salauzt tos vēlamā garuma gabaliņos. Pielīmējām ar karsto līmi. A gluži labi tika galā pati, Pē es tomēr vēl palīdzēju. Un tad dekorēšana - kādas izskatās lapas rudenī?

Egle - ideja un izpildījums pilnībā A izsapņots/radīts.


Lapu koks - manis "ieteikts". Aplikācijas tehnika gandrīz 3gadniekam joprojām NEinteresē (piebilde tiem no jums, kam interesē vēlamie vecumi dažādām aktivitātēm)Tad nu gaidu ziemu, lai redzētu kā attīstīsies egle un vai nav modusies interese par aplicēšanu! :)


Kā jūs "ienesat" gadalaikus savā ikdienā?
Paldies par jūsu komentāriem!
3 komentāri:

  1. aij, absurdi tie vecumi :( piemēram, manam gadniekam aplikācija allaž interesējusi, ap kādiem 4iem sāka mazāk interesēt - nu un ko tas pasaka par kāda cita gadnieku? :D

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Nu re! Tieši tā. Piekrītu. Arī maniem 2 vecākajiem bērniem visas lietas notiek atšķirīgi, atšķirīgos laikos.

      Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...