trešdiena, 2012. gada 29. februāris

Zivtiņas vasarā

Blograkstīšanas pirmdienu izlaidu, bet nu nevaru rimties: kā turpinājums iepriekšējam rakstam - zivtiņas vasarā! (Principā jau varētu būt jebkurā gadalaikā, bet zivis iznāca tik krāsainas, ka asociējas ar vasaru.)
Reiz sen sen izlasīju šo rakstu Counting Coconuts. Un kopš tā brīža gribēju sev tādas zivtiņas (varētu jau aizbildināties un teikt - "gribēju bērniem", bet būšu godīga - gribēju SEV :) ). Tad nu veltīju "pāris" (varbūt mazliet vairāk kā pāris...) vakarus šūšanai un izšūšanai! Un par rezultātu biju (un joprojām esmu) varen priecīga. :)


Zivtiņas šūtas no krāsaina filca 2 kārtās. Vispirms pie virsiņas piešuvu aci - pogu un rotājumus - katrai zivtiņai savs pērlīšu skaits no 1 līdz 10. A palīdzēja izvēlēties, kādas likt. Tad sašuvu abas kārtas kopā un mutes vietā vēl pievienoju metāla šaibiņu (vai kā nu to sauc). Vienīgā problēma, ka zivtiņas sanāca diezgan brangas - vajag kārtīgu magnētu, lai šīs izceltu! Gatavās zivtiņas salaidām "dīķī" - lielā, zilā mantu kastē. Un aiziet - ķeršanas un noķeršanas prieks!
Paldies par jūsu komentāriem!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...