pirmdiena, 2016. gada 5. decembris

Karnevāls un kartupeļu salāti

Labas ziņas, tiem, kam patīk Andrusa Kivirehka grāmata "Kaka un pavasaris" un arī tiem, kam vēl nepatīk (es ceru, ka ne nosaukuma dēļ, kā saka - neskati vīru pēc cepures!): jau pēc nedēļas grāmatnīcās nonāks otrā latviski tulkotā grāmata "Karnevāls un kartupeļu salāti"


Sadarbībā ar Liels un mazs man bija iespēja grāmatā ielūkoties. Un man patīk. Ne pārāk īsi, ne pārāk gari stāsti maziem klausītājiem un (varbūt?) sagurušiem lasītājiem (ja tiek lasīta kā gulētiešanas pasaka..). Pietiekami jocīgi, lai rosinātu fantāziju un izklausītos gandrīz reāli. Kā grāmatas pieteikumā teikts - asprātīgi un drosmīgi. Tiešām piekrītu. 


Izrāde "Kaka un pavasaris", kas veidota pēc A.Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" motīviem, nesenajā Spēlmaņu naktī atzīta par gada labāko izrādi bērniem. 

Grāmatas cena iepriekšpārdošanas akcijas laikā 7,00 eiro.
Grāmatu par īpašo cenu mājaslapā iespējams pasūtīt līdz 10.12. 2016, no 14. decembra grāmata par standarta cenu būs pieejama šeit, kā arī lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā.

Sīkāka informācija par akciju pieejama Liels un mazs mājaslapā

Tātad - ja būsi starp laimīgajiem grāmatas pircējiem, 2017.gada janvārī varēsi doties uz galeriju Istaba skatīties izrādi "Kaka un pavasaris". Savukārt, ja būsi Krūmiņu dienu un Liels un mazs Facebook lapas sekotājs, un atstāsi kādu jauku komentāru, iespējams, tiksi pie jaunas grāmatas! ;)


4 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Paldies, Laura! Izskatās, ka Tu vienīgā būsi izlasījusi līdz galam.. :D

   Dzēst
 2. Visi runa par gramatu "Kaka unpavasaris" , bet man ta Ari nav iznacis izlasit, varbut stastus, es esmu pie nogurusajiem vecakiem-vakara lasitajiem.

  AtbildētDzēst
 3. No "Kaka un pavasaris" visbiežāk tika arī pieprasīts tas stāsts (klusi ķiķinot).

  Jauku vakaru!

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...