trešdiena, 2012. gada 23. maijs

Nedēļas burts - C

Šis būs stāsts no "pagātnes" - burtu "C" mācījāmies pirms apmēram pusotra gada. Tāpēc kaut kas, iespējams, aizmirsies. Ar šodienas pieredzi droši vien izdomātu arī radošākus uzdevumus. Bet toreiz "C" bija viens no pirmajiem burtiņiem. Tātad TOREIZ:

Skaņu maisiņš.Kā jau ar vienu no pirmajiem, maisiņu sakomplektēt bija salīdzinoši vienkārši.
Iekšā ir:
 • citrons,
 • cimds,
 • cūciņa,
 • cukurs (maisiņā),
 • caurumi (kartona gabaliņā),
 • kartiņa ar cāli un "C".

"C" burtiņu aplikācija.


Šobrīd jau Anna ļoti labi tiek galā ar burtu meklēšanas (žurnālos, avīzēs) uzdevumu, taču sākumā bija interesanti redzēt, kā viņa cenšas un priecājas par katru atrasto!


Cipari uz "C".
Uzlīmes kādu laiku bija absolūti mīļākā nodarbe. Tad nu izmantojot šo patikšanu lietderīgi, līmējām ciparu uzlīmes uz "C".


Gar lapas malām izdurti caurumiņi (darboties ar caurumduri arī ir/bija aizraujošs pasākums). Un pa/caur tiem izvērts diegs (Annas pašas iniciatīva). 


Cukura "C".


Cukurs ir garšīgs un - kā izrādās! - sākas ar C! Dubults prieks. :) Līmējām cukura "C" (un arī uzēdām drusku). (Mācoties no savām kļūdām - līmēt baltu cukuru uz balta papīra nav vislabākā doma. Uz krāsaina būtu bijis skaistāk. Tad nu savu lapu izkrāsojām PĒC TAM.)

Arī šai lapai pienācās savi caurumi un diegs.


Cālīšu skaitīšana.


Magnētu lapa no Making Learning Fun (oriģināli paredzēts uz tukšajām vietām likt magnētiņus), mūsu versijā - līmējām dzeltenas uzlīmītes. 


Vista un tās cālīši.
Vēl viens uzdevums no Making Learning Fun krājumiem - dažādu izmēru magnētu likšanai paredzēti attēli.Anniņa lika vistiņai virsū "cālīšus". To varētu darīt arī ar pinceti, bet sākumā iztikām ar pirkstiņiem.


Krāsojamās lapas.


Šī lapa ar citronu atrasta šeit. Bija vēl kādas, bet līdz šai dienai nav saglabājušās.


P.S. Lai procesā visas maņas būtu iesaistītas, nobaudījām arī citronu ar cukuru! ;)Paldies par jūsu komentāriem!3 komentāri:

 1. Paldies :)varu pašpikot no jums, kas atrodas jūsu skaņu maisiņos :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es jau ar ik pa laikam no kāda pašpikoju... :) Tie pēdējie maisiņi diezgan tukši.

   Dzēst
 2. Fantastiskas idejas...mans mazais vēl ir mazs, bet noteikti izmantošu šis idejas :)

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...